Maksimum konfor, maksimum deneyim…

MTZ Otelcilik & Turizm İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti’ nin yatırımcısı olduğu Ramada Plaza Plaza by Wyndham Samsun, yine aynı şirket tarafından Ramada Inc. Lisans’ı altında işletilmektedir.

Ramada Plaza by Wyndham Samsun Oteli, Karadeniz’in incisi Samsun’un merkezinde iş, kültür ve spor tesislerine çok yakın, misafir memnuniyetinin ve hizmet kalitesinin başarıyı getirdiğine inanan, modern tasarımı ve profesyonel otelcilik anlayışıyla, konaklama süreniz boyunca eğitimli personelimiz ile hizmetinizdedir. Konfor ve hijyen kurallarının, sizin için ne kadar önemli olduğunun bilinci içerisinde, en kaliteli servis ve hizmeti sunmanın çabası içerisinde olacaktır.  

116 konforlu ve geniş odasıyla iş dünyası ve turizme hizmet veren Ramada Plaza by Wyndham Samsun oteli uzun ve kısa süreli konaklamalarınızda sizlere eviniz kadar rahat edebileceğiniz huzurlu, ferah ve güvenli bir atmosfer sunar.

Ramada Plaza by Wyndham Samsun, şehir merkezinde, liman girişinde yer almaktadır. Havalimanı, otogar ve birçok noktanın geçiş güzergahı üzerinde bulunması, zamanınızın doğru değerlendirilmesi açısından isabetli tercih olacaktır.

Samsun’ da ulaşabileceğiniz tüm noktaların ortak geçiş güzergahında yer alan otelimizin, şehrin önemli noktalarına mesafeleri;

  • Kent Müzesi, Kültür Sanat Merkezi: 1 km
  • Otobüs Terminali: 6 km
  • Organize Sanayi Bölgesi: 14 km (Tekkeköy)
  • Havalimanı: 20 km (Çarşamba)
  • Bandırma Vapuru: 5 km
  • Atakum Plajları: 7 km
  • Ondokuz Mayıs Üniversitesi: 15 km (Atakum)
  • Samsun Üniversitesi: 13 km
Hakkımızda
Hakkımızda

Ramada Plaza by Wyndham Samsun

Ramada Plaza by Wyndham Samsun, şehir merkezinde, liman girişinde yer almaktadır. Havalimanı, otogar ve birçok noktanın geçiş güzergahı üzerinde bulunması, zamanınızın doğru değerlendirilmesi açısından isabetli tercih olacaktır.

Oda Tipi m2
11 Business Oda 23
94 Deluxe Oda 35
7 Aile Odası 35
4 Suite Oda 75

Vizyonumuz

‘’Tüm sınırların ötesinde tercih edilen sürekli yenilikçi anlayışımız ile hizmet sunmak’’

Misafirlerimiz tarafından güvenilen ve en çok tercih edilen iş anlayışına sahip bir şirket olarak, sektöründe farklılık yaratarak, sürdürülebilir büyümeyi sağlamak.

Misyonumuz

Sürekli yenilikçi, marka değerine uygun , profesyonel, dinamik, hizmet kalitesini ve misafir memnuniyetini en üst düzeyde tutan alayışıyla, toplumsal, çevresel, yasal ve etik değerlere bağlı kültürümüz ile daima performansı arttıran, çözümler ve farkındalık yaratan anlayışıyla üstün hizmet sunmak hedefimizdir.